Bank Spółdzielczy w Kościanie

Spółdzielcza Grupa Bankowa

platnosci mobilne 20200313b

Zarząd Banku Spółdzielczego w Kościanie – kierując się odpowiedzialnością i przeciwdziałaniem zagrożeniu epidemiologicznemu spowodowanemu koronawirusem COVID-19 (SARS CoV-2), ale także w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo pracowników Banku oraz Klientów zachęca do ograniczenia wizyt w placówkach Banku Spółdzielczego w Kościanie.

Z uwagi na zalecane przez Ministerstwo Zdrowia działania prewencyjne, proponujemy Państwu realizację płatności za pomocą dostępnych kanałów elektronicznych, a realizację wypłat poprzez sieć bankomatów. Jednocześnie informujemy, że obsługa Klientów w placówkach banku przebiega zgodnie z ustalonymi godzinami otwarcia.

Do Państwa dyspozycji jest poczta elektroniczna lub telefony – jesteśmy zawsze do usług i chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Zalecamy korzystanie z przelewów w bankowości elektronicznej oraz płatności mobilnych przy użyciu usługi BLIK lub kart płatniczych dostępnych także w aplikacjach mobilnych (Portfel SGB, Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay i Fitbit Pay). Wszystkie wymienione usługi są dostępne dla klientów naszego Banku.

Zarząd Banku Spółdzielczego w Kościanie