Bank Spółdzielczy w Kościanie

Spółdzielcza Grupa Bankowa

Skorzystaj z nowej bankowości internetowej i mobilnej, która dostosowuje się do Twoich potrzeb!

Mamy przyjemność poinformować, iż w dniu 12.12.2016r. zostanie uruchomiony nowy serwis bankowości elektronicznej Banku Spółdzielczego w Kościanie. Logowanie do nowego serwisu odbywać się będzie poprzez wybranie zakładki „Nowe SGB24”, przy czym dane do logowania pozostają takie same jak dotychczas.

Zaloguj się i sprawdź !

Nowa bankowość została zbudowana na bazie miniaplikacji - klient sam wybiera z „butiku” te funkcjonalności, które najlepiej odpowiadają jego potrzebom i preferencjom. Ma pełną swobodę samodzielnej zmiany układu pulpitu i sposobu nim zarządzania. W zależności od potrzeb, bez ograniczeń może dodawać i usuwać miniaplikacje, zmieniać ich rozmiar i ułożenie na pulpicie.

Zgodnie z obowiązującymi obecnie trendami, SGB24 wykorzystuje technologię RWD (Responsive Web Design), dzięki czemu stanowi unikalne rozwiązanie bankowości internetowej i mobilnej stworzonej z myślą o klientach banku korzystających z dostępu do bankowości elektronicznej na dowolnych urządzeniach mobilnych. Oznacza to, że automatycznie dopasuje się do ekranu urządzenia, na którym zostanie wyświetlony. Równie wygodnie można go obsługiwać na PC, jak i na smartfonie. Nowy serwis jest czytelny, intuicyjny i daje spore możliwości personalizacji.

Jednocześnie  informujemy,  iż w  okresie  przejściowym  mają Państwo  możliwość korzystania zarówno z dotychczasowego, jak i z nowego systemu bankowości elektronicznej:

  • wybór opcji logowania „Nowe SGB24” - nowy system;
  • wybór opcji logowania „Bankowość internetowa dla ...” - dotychczasowy system.

Od dnia 31 maja 2017 r. możliwe będzie korzystanie wyłącznie z nowej bankowości SGB24.

Szczegółowe informacje dotyczące funkcjonalności znajdą Państwo w "Przewodniku dla klienta".