Bank na skróty

Uważamy, że nowoczesny bank oznacza miejsce, gdzie na pierwszym miejscu stawia się dobro Klienta. Dlatego nieustannie rozwijamy się, aby sprostać wzrastającym wymaganiom odbiorców naszych usług. Kierujemy się zasadą przejrzystości, dlatego przygotowaliśmy miejsce, gdzie szybko znajdą Państwo dostęp do najistotniejszych informacji dotyczących naszej działalności.

Twoje konto SGB24

Zaloguj się na konto Klienta
Dowiedz się więcej Twoje konto SGB24

Kalkulatory kredytowe

Oblicz swoją miesięczną ratę
Dowiedz się więcej Kalkulatory kredytowe

Bankomaty BS Kościan

Gdzie wypłacać i wpłacać gotówkę?
Dowiedz się więcej Bankomaty BS Kościan

Aktualności

Zebranie Przedstawicieli Banku Spółdzielczego w Kościanie
Dodano 11.05.2023 Zarząd Banku Spółdzielczego w Kościanie zgodnie z § 15 Statutu zwołuje na dzień 17 maja 2023 r. /środa/ o godzinie 11,00 Zebranie Przedstawicieli Banku Spółdzielczego w Kościanie, które odbędzie się w lokalu restauracji „Finezja” w Kościanie, ul. Szkolna 53.
WYZWANIE SPORTOWE DLA SYMPATYKÓW SGB 2023
Dodano 18.04.2023 WYZWANIE SPORTOWE DLA SYMPATYKÓW SGB 2023 - JAK SIĘ ZAPISAĆ Wyzwanie Sportowe SGB to wyjątkowa inicjatywa, która jednoczy pracowników całej Grupy SGB. W tym roku po raz drugi mogą w nim wziąć udział również Sympatycy SGB. Dołącz do nas! W naszym konkursie dbamy o siebie nawzajem. Robimy to co lubimy, a jednocześnie pomagamy innym. Takie są Banki Spółdzielcze SGB!  To wyjątkowy przykład WZAJEMNOŚCI, czyli tego co jest największą wspólną wartością spółdzielczości.
Zebrania Grup Członkowskich
Dodano 04.04.2023 Na podstawie § 28 ust. 1 pkt. 7 Statutu Banku Spółdzielczego w Kościanie zwołujemy Zebrania Grup Członkowskich dla Członków Banku Spółdzielczego w Kościanie w następujących terminach: - I GRUPA obejmująca członków zamieszkałych, mających siedzibę lub prowadzących działalność gospodarczą na terenie miejscowości i gminy Kamieniec - zebranie odbędzie się w dniu 12 kwietnia 2023r. (środa) w Restauracji Prowincja w Plastowo 6 o godzinie 11:00;
Zmiana godzin otwarcia Banku
Dodano 13.12.2022 W dniu 24.12.2022r. (Wigilia) wszystkie Oddziały i Filie Banku będą nieczynne. W dniu 30.12.2022r. (piątek) wszystkie Oddziały i Filia w Jerce będą czynne od godziny
Bieg Przyjaźni w Widziszewie
Dodano 21.11.2022 W dniu 20 listopada 2022 roku w Widziszewie już po raz  34-ty odbył się „Bieg Przyjaźni”. Na starcie przy świetlicy wiejskiej „Domu Ogrodnika” stawiło się niespełna 300 osób chcących wziąć udział w tegorocznych zawodach.
FIFA GAME DAY 2022
Dodano 21.11.2022 W dniu 19.11.2022r. w sali kinowej Kościańskiego Ośrodka Kultury po raz drugi odbyła się impreza skierowana dla pasjonatów gry FIFA. W zwodach o tytuł najlepszego gracza najnowszej edycji tej kultowej gry wzięło udział 32 graczy.
XVI Międzynarodowy Kościański Półmaraton
Dodano 07.11.2022 Już po raz szesnasty w Kościan stał się miejscem skupiającym osoby chcące zmierzyć się ze swoją kondycją i umiejętnościami w biegu na dystansie ponad 21 km.
Dożynki 2022
Dodano 02.10.2022 W dniu 11 września 2022 roku na Stadionie Hippicznym w Racocie odbyły się Dożynki Powiatowo – Gminne, na których mieliśmy okazję gościć. Stoisko Banku Spółdzielczego w Kościanie na stałe wpisało się w obchody święta plonów.
UWAGA!!! Oszuści
Dodano 16.08.2022 Uważaj na próby wyłudzenia poufnych danych przez telefon – przestępcy podszywają się pod pracowników banków lub innych zaufanych instytucji (np. policjantów)!
XVII Europejskie i XX Krajowe Zawody Sikawek Konnych
Dodano 16.08.2022 W dniu 14.08.2022 roku na Stadionie Hippicznym w Racocie odbyły się jubileuszowe Zawody Sikawek Konnych. Na starcie stawiło się wiele drużyn nie tylko z Polski ale również z Czech, Węgier i Niemiec. W ten piękny, słoneczny dzień stadion odwiedziło wiele osób. Atrakcji nie brakowało, każdy znalazł coś dla siebie. Był pokaz woltyżerki, występy Dziecięcych Drużyn Pożarniczych.
Przejdź do archiwum
Więcej aktualności

Promocje

Aplikacja mobilna SGB

Z SGB Mobile masz bank w zasięgu ręki. Dostęp do kont, kart i BLIKA, a także możliwość kontroli, aktywacji i zarządzania kartami dodanymi do subskrybowanych usług, sklepów internetowych i cyfrowych portfeli.

Korzystaj z wygodnych i bezpiecznych funkcji aplikacji, m.in:

  • sprawdzaj stan konta oraz historię transakcji,
  • wysyłaj i ponawiaj przelewy,
  • płać i wypłacaj BLIKIEM,
  • aktywuj płatności mobilne i płać smartfonem.

Pobierz na Android Pobierz na iOS

Aplikacja mobilna SGB
FB

Poszukujemy kandydata na stanowisko

ANALITYK KREDYTOWY

 

Pełen opis oferty pracy znajduje się na naszej stronie Banku w Zakładce Bank_Pozostałe_Kariera

https://bskoscian.pl/Kariera.html