WYZWANIE SPORTOWE DLA SYMPATYKÓW SGB 2023

Dodano: 18 kwietnia 2023 WYZWANIE SPORTOWE DLA SYMPATYKÓW SGB 2023

WYZWANIE SPORTOWE DLA SYMPATYKÓW SGB 2023 - JAK SIĘ ZAPISAĆ

Wyzwanie Sportowe SGB to wyjątkowa inicjatywa, która jednoczy pracowników całej Grupy SGB. W tym roku po raz drugi mogą w nim wziąć udział również Sympatycy SGB. Dołącz do nas!

W naszym konkursie dbamy o siebie nawzajem. Robimy to co lubimy, a jednocześnie pomagamy innym. Takie są Banki Spółdzielcze SGB! 

To wyjątkowy przykład WZAJEMNOŚCI, czyli tego co jest największą wspólną wartością spółdzielczości.

Spółdzielczość opiera się o zasadę wzajemności, która dzięki współpracy polega na sile wzajemnego oddziaływania wszystkich uczestników danej wspólnoty. A ona przyczynia się do szybszego wzrostu całej społeczności.

Kto może wziąć udział w Wyzwaniu Sportowym dla Sympatyków SGB?

Każdy, kto jest albo zamierza zostać klientem, ale też ten, kto kibicuje bankowi spółdzielczemu w swojej okolicy. To mogą być również rodziny i bliscy pracowników banków, którzy w tym samym czasie będą rywalizować w V edycji Wyzwania Sportowego SGB dla pracowników.

Zasady i nagrody

Konkurs dla Sympatyków trwa od 29 kwietnia do 11 czerwca. Zapisywać się można od 21 kwietnia.

Jak to zrobić? Wystarczy pobrać aplikację Activy, znaleźć kod wejścia do zabawy na stronie https://sympatycysgb.activy.app  i dołączyć do Wyzwania Sportowego dla Sympatyków SGB. Każdy bank ma swój kod wejścia dla swoich Sympatyków, Bank Spółdzielczy w Kościanie ma kod: SYMPATYKKOŚCIAN2023

Rywalizujemy w 2 kategoriach:

na kołach (rower / rolki)
na nogach (bieg / chód)
Zasada jest prosta, w rywalizacji drużynowej wygrywa ten bank, którego sympatycy zdobędą jak najwięcej punktów (za kilometry i tzw. passę).

Wierzę, że wspólnymi siłami odniesiemy sukces !

FB